از بین بردن اسکرول افقی در جوملا

[تعداد: 4   میانگین: 5/5]

از بین بردن اسکرول افقی در جوملا یکی از مشکلاتی است که ممکن اس هنگام راه اندازی یک سایت جوملایی به آن برخورد کنید.

تموم افرادی که طراحی وب را شروع میکنند دوست دارند یک سایت بدون عیب و نقص زراحی کنند حالا با هر سیستم مدیریت محتوایی که کارمیکنند چه وردپرس و جوملا و یا فروشگاه سازهای معروف مثل ووکامرس و یا دروپال و… گاهی همه چیز آن طور که میخواهیم پیش نمیرد و ممکن است یک ارور کوچیک تموم رویایمان را خراب کند. خوب تازه اول راه است باید سعی کنید در ادامه راه طراحی سایت حتما صبر و بردباری و همچنین آپدیت کردن خودتون رو از یاد نبرید زیرا بعضی از مشکلات با یک خط کد برطرف میشود. 

مثلا یکی از اتفاقات رایج در سایتهای جوملایی به وجود اومدن یک اسکرول افقی در صفحات سایت است که برای ازبین بردن این مشکل میتونید راه زیر رو پیش رو بگیرید.

اسکرول افقی توی صفحات وب سایت است که این اسکرول مشکل ساز نیست اما ظاهر وب سایت شما زشت میشود .  این اسکرول گاهی موقع راست چین کردن وب سایت و یا یک افزونه ممکن است به وجود آید که اصلا جای نگرانی وجود ندارد خیلی راحت میتوانید با edit کردن CSS این مشکل را حل کنید.

برای رفع این مشکل باید کد زیر را جایگزین body کنید:

 

body {
overflow-x:hidden;

 
0 Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

لطفا نظر خود را بنویسید

ادرس ایمیل شما منتشر نمیشود فیلد های خواسته شده را پر کنید
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>