آموزش نصب جوملا ، وردپرس در ویندوز با wamp server

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

آموزش نصب جوملا ، وردپرس در ویندوز با wamp server

یا به صورت دیگر میتوان گفت:

آموزش نصب سرور پی اچ پی در ویندوز

how we can install php server in windows?

برای نصب انواع سیستم مدیریت محتوا در ویندوز نیاز به یک شبیه ساز میباشد که بتواند هاست و موارد مورد نیاز برای را هاندازی یک سایت از قبیل آپاچی Apache، مای اس کیو ال MySql، پی اچ پی PHP و … را در ویندوز و در محیط آفلاین شبیه سازی کند.

 

شیوه راه اندازی سایت جوملا، یا وردپرس در کامپیوتر شخصی ویندوز

How can install Joomla! or WordPress in Windows PC?

یکی از نرم افزار های محبوب در محیط لوکال و یا همان کامپیوتر شخصی شما نرم افزار wampserver میباشد. البته ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر در حال آموزش و یا راه اندازی یک وب سایت با سیستم مدیریت محتوا هستید حتما از هاست و دنیای آنلاین استفاده کنید اما باز هم گاهی پیش می آید که کاربر نیاز دارد این سایت در محیط آفلاین و یا لوکال نیز پیاده سازی شود. خوب برای استارت این کار نیازمند نرمافزارهای شبیه ساز هستیم که بهترین آنها wampserver است.

برای دریافت این نرم افزار میتوانید از وب سایت رسمی شرکت ومپ ان را دانلود و نصب کنید که لینک دانلود را در زیر برای شما آورده ایم.

وب سایت wampserver و دانلود نرم افزار: http://www.wampserver.com

شرکت ما اقدام به آماده سازی یک فیلم آموزشی در زمینه راه اندازی این اپلیکیشن برای راحتی کار شما کاربران عزیز تهیه کرده است امیدوارم مورد پسند و تایید شما واقع شود. لطفا پس از دیدن این ویدیو اگر سوال و یا نظری داشتید میتوانید زیر همین پست ما را در جریان بگذارید . با سپاس فراوان

0 Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

لطفا نظر خود را بنویسید

ادرس ایمیل شما منتشر نمیشود فیلد های خواسته شده را پر کنید
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>